به نام خدا

در راستای هدفمندسازی بازار هدف شما کارفرمایان و سپرده گذاران عزیز،اینک تیم حرفه ای و مجرب ما مسیر مشخصی را برای ارائه خدمات و محصولات شما در نظر گرفته است. هدف و مسیر ما نمایش و ارائه خدمات و محصولات شما در راستای بازار هدف مشخص شماست و این موضوع وجه تمایز ما نسبت به سایر سایت های همکار میباشد. بدین منظور ما برنامه کاری خود را به گونه ای چیدمان کرده ایم که شما را به صورت مستقیم با مشتری بازار هدف شما ارتباط میدهد. مهمترین عاملی که موجب اعتماد همکاران شما را به ما فراهم ساخته است حضورشان در کنار تیم پشتیبانی هدف گذار ما و ارتباط دادن شما با مشتریان خود توسط این گروه مجرب به طور مستقیم بوده است. حضور شما در نتایج بالای موتورهای جستجو خود بیانگر این موضوع می باشد، به گونه ای که 90 درصد از همکاران شما که به ما اعتماد کرده اند از طریق موتورهای جستجو با ما آشنا شده اند.
توجه بفرمایید که هدف ما قرار گرفتن محصولات شما در بازار هدف مشتریان شماست. از این رو با توانمندی نیروهای مجرب ما شما را در موتورهای جستجو به خصوص گوگل به نمایش در میاوریم.
وب سایت بازار هدف پایگاهی برای معرفی کالا و خدمات شما در سطح ایران و جهان است. بازار هدف همچنین برای افزایش رتبه وب سایتها در موتورهای جستجو بهینه شده است. با درج آگهی رایگان یا ویژه در بازار هدف می توانید در موتورهای جستجو بویژه گوگل، رتبه مناسبی پیدا کنید. بازار هدف یکی از سه وب سایت برتر تبلیغات اینترنتی است. با توجه به رنک ، تراکم آگهی های ویژه و سرویسهای خاصی که روی آگهی های ستاره دار بازار هدف انجام می شود، بهترین مکان برای آگهی شما است و بیشترین بازدهی را می توانید از بازار هدف، انتظار داشته باشید.
یک ویژگی بارز سایت بازار هدف جداسازی دسته بندی هاست که محصولات را در دسته های جداگانه در صفحه اول وبسایت که محل نمایش کلیه آگهی ها به ترتیب ستاره است میتوان اشاره کرد.

تعرفه ها

آگهی تعداد ستاره قیمت برای یک ماه(30روز) درصد نمایش آگهی
هفت ستاره 175،000 تومان 100%
شش ستاره 150،000 تومان 80%
پنج ستاره 125،000 تومان 60.5%
چهار ستاره 100،000 تومان 50%
سه ستاره 75،000 تومان 40.5%
دو ستاره 50،000 تومان 25%
یک ستاره 25،000 تومان 15%
Scroll