پخش مینی واش AEG در کشور
کمتر از 1 دقیقه پیش

پخش مینی واش AEG در کشور

پخش مینی واش AEG در کشور
به عنوان نمایندگی انحصاری و مجاز پخش مینی واش های AEG خوشحالیم که از این پس میتوانید با خرید مستقیم در کمترین زمان مینی واش های آاگ را در هر نقطه از ایران با ضمانت اصلی تحویل بگیرید...
عکس محصولات با توضیحات و قیمت در آلبوم عکس آگهی قرار گرفته که در صورت تمایل به خرید میتوانید با شرکت تماس گرفته و با اطلاع از موجود بودن آن ، پس از واریز مبلغ و اعلام آدرس دقیق، در کمترین زمان، این محصولات را تحویل بگیرید... (مهنام و شرکت)

آیا تابحال به مزایای داشتن یک مینی واش فکر کرده اید؟
مینی واش های آاگ لباسشویی های کوچک و مفیدی هستند که با کمترین مصرف انرژی (آب و برق) لباسهای شما با وزن کم را با بهترین کیفیت شسته و در اختیار شما قرار میدهند. حجم کم و کاربرد بالای آن باعث میشود تا برای مصارف سیسمونی و لباس نوزاد – خوابگاه ها و خانه های دانشجویی – هتل ها – خانواده های با جمعیت کم به کار برده شود و محصولی کاربردی و مهم باشد. در صورتی که برای سیسمونی آنرا خرید کنید در آینده نیز میتوانید به عنوان لباسشویی آنرا مورد مصرف قرار دهید. مینی واش های ااگ با دو سال ضمانت تعویض و کیفیت شستشوی عالی بهتریم مارک مینی واش بوده و با بهترین خدمات در کشور آماده به ارائه محصولات خود میباشد. برای اطلاع از قیمت و طریقه ی ارسال آن با شماره تلفن : 03132234902 شرکت و مهنام تماس بکیرید.

اصفهان
اصفهان
اصفهان
03132234902

آگهی های مرتبط :

Scroll