سوله دست دوم با کیفیت
کمتر از 1 دقیقه پیش

سوله دست دوم با کیفیت

سوله دست دوم  با کیفیت
اگر به دنبال خرید سوله دست دوم هستید و یا برای انجام فعالیت های خود به یک سوله باکیفیت نیاز دارید می توانید با یران سوله تماس بگیرید .
این مجموعه با تولید انواع سوله نو و باکیفیت همچنین فروش سوله دست دوم یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان سوله می باشد که محصولات خود را با استفاده از بهترین مواد اولیه تولید و با قیمتی بسیار مناسب به فروش می رساند .

اسکلت های فلزی ( اسکلت فلزی جوشی و پیچ و مهره ای ) تولید شده در این کارخانه با توجه به نقشه تایید شده، با استفاده از ورق و آهن آلات مرغوب تولید می شود که همگی توسط مهندس متخصص در کارخانه تایید شده است .

از جمله فاکتورهای مهمی که بیانگر کیفیت و ماندگاری سوله و اسکلت فلزی سوله هستند می توان به موارد زیر اشاره نمود :

مواد ( material ) و دستگاه های جوشکاری (welding machine ) از قبیل دستگاه های جوشکاری الکترود – تو پودری و زیر پودری – دستگاه جوش اتوماتیک دروازه ای / دستگاه های برشکاری مانند سیستم های هوابرش – قیچی و گیوتین – دریل – فرز و غیره

یکی از موارد مهمی که کیفیت اتصالات و استحکام سازه را افزایش می دهد استفاده از دستگاه های جوشکاری مدرن و اتوماتیک و همچنین الکترود و سیم جوش های معتبر و استاندارد می باشد . تست های غیر مخرب مثل rt و بازرسی های جوش تاییدی قابل قبول بر کیفیت جوشکاری مقاطع است .

بعد از این مرحله نوبت به سند بلاست ( sand blast ) و رنگ کاری اسکلت سوله می رسد . که در این مرحله استفاده از رنگ های مرغوب و با کیفیت و دستگاه های رنگ کاری خودکار بسیار حائز اهمیت است . پس از اینکه کلیه سطوح اسکلت با دقت بسیار و همچنین ضخامت رنگ استاندارد ( مقدار میکرون تایید شده قسمت qc کنترل کیفیت ) رنگ کاری شد ، بعد از خشک شدن رنگ ، اسکلت های فلزی جهت بارگیری و حمل به محل احداث و نصب حمل می شود .

اجرای کلیه عملیات مربوط به آماده سازی ، خاکبرداری ، فونداسیون و پی ریزی سوله به ترتیب زیر صورت میگیرد :

همراه با ساخت اسکلت در کارخانه تمامی مراحل مربوط به آماده سازی زمین – خاکبرداری – فونداسیون و پی ریزی در مکان انجام پروژه انجام می گردد تا همه شرایط برای نصب اسکلت مهیا شود . این هنگام مراحل بتن ریزی و فونداسیون اختصاصی در صورت نصب ماشین آلات در سوله بر اساس کاربرد سوله صورت می گیرد .

یکی از نکاتی که باید مورد توجه قرار گیرد این است که اگر به تردد متوالی ماشین آلات حمل و نقل از قبیل لیفتراک و تریلر در سوله نیاز باشد باید کلیه فاکتورهای مربوط به کف سازی اولیه و زیرین سوله باید مناسب با وزن این ماشین ها و دستگاه ها تقویت گردد .

برای خرید سوله دست دوم و نو و آگاهی از قیمت انواع سوله با ما تماس بگیرید

تهران
تهران
تهران
09126585844-09126364916

آگهی های مرتبط :

Scroll