چسب كاشي -چسب بلوك
کمتر از 1 دقیقه پیش

چسب كاشي -چسب بلوك

چسب كاشي -چسب بلوك
گروه صنايع شيمي ساختمان" بي چم " فعال درزمينه توليد افزودنيهاي پيشرفته در صنعت بتن وموادشيميايي ساختمان تحت ليسانسB-CHEM ايتاليا ,با بهره گيري از تجهيزات مدرن ونيروهاي متخصص فني ,همگام باتكنولوژي روز دنيا در خدمت صنعت ساختمان كشورميباشد
چسب کاشی خمیری بر پایه رزین های اکریلیکی ، پودرهای معدنی و مواد غلظت دهنده جهت سطوح دیواری داخلی و خارجی می باشد ، مصرف این محصول نصب سریع و کاهش وزن مصالح ساختمانی را امكانپذير مينمايد

چسب کاشی پودری" بي – چم" چسبی است بر پايه سيمان که امکان چسباندن انواع كاشي و سراميك بر روي کف و بدنه سالن ها ، ديوارهاي بتني ، سيماني و چسباندن كاشي بر روي كاشي را به راحتی فراهم نموده و سطحی نفوذ ناپذیر و مقاوم در برابر رطوبت ایجاد می نماید.

چسب هبلکس "بي-چم "بر پایه سیمان و رزین های پودری پلیمری و پودرهای معدنی میکرونیزه شده جهت چسباندن قطعات هبلکس و انواع بلوک های دیواری سبک اعم از هبلکس،CLC،سیپورکس و بلوک های سبک گچی استفاده می گردد.
درصد مصرف پایین، قیمت مناسب، استحکام و مقاومت بالا و مقاومت در برابر رطوبت از دست ندادن سریع آب داخل چسب هنگام استفاده از زمان دهی مناسب جهت چسباندن قطعات هبلکس از خواص منحصر به فرد این چسب می باشد. و نیاز به افزودن هیچ افزودنی دیگری ندارد.

تهران
تهران
تهران
44498907-09190226845

آگهی های مرتبط :

Scroll