تصفیه فاضلاب
کمتر از 1 دقیقه پیش

تصفیه فاضلاب

تصفیه فاضلاب
((پکیج پیشرفته تصفیه فاضلاب))
منابع آب شیرین در جهان محدود و آسیب پذیر می باشد. این منابع محدود دارای ارزش اقتصادی ویژه همراه با اثرات اجتماعی، اقتصادی و زیست محیطی است . امروزه گسترش روزافزون شهرها و افزايش جمعيت آنها از يك سو و همچنین توسعه صنايع و كارخانه ها از سوي ديگر منجر به اهمیت روزافزون مسئله آلودگي محيط زيست گردیده است.یکی از پیامدهای گسترش شهرها، افزایش سرانه مصرف آب و به تبع آن، افزایش تولید فاضلاب های خانگی، صنعتی و بیمارستانی در این جوامع می باشد.
از طرف دیگر، بسیاری از تصفیه خانه های فاضلاب موجود در این بخش ها قدیمی بوده و از راندمان تصفیه ی پایینی برخوردار هستند، که خود نیاز به ایجاد راهکارهای مناسب از نظر فنی و اقتصادی برای حل این معضل می باشد.
با توجه به هزینه های سرمایه گذاری و بهره برداری و نگهداری بالا در ارتباط با تصفیه خانه های بزرگ و همچنین فضای مورد نیاز بالا برای احداث اینگونه تصفیه خانه ها، بیشتر توجهات معطوف به استفاده از پکیج های تصفیه فاضلاب با استفاده از جدیدترین فناوری های تصفیه ای شده است.
در همین راستا و به منظور افزایش حداکثری راندمان تصفیه خانه ها، شرکت مهندسی نوآوران پاکان قطره با سابقه 20 ساله در زمینه تصفیه آب و فاضلاب، با بهره گیری از تجارب متخصصین این و همچنین با دارا بودن واحد تحقیقات و مطالعات قوی(R&D)، اقدام به تولید پکیج های پیشرفته تصفیه فاضلاب بهداشتی، صنعتی و بیمارستانی نموده است. پکیج ها تولیدی این شرکت انحصاری بوده و در ساخت آنها از تکنولوژی روز دنیا بهره گرفته شده است. پکیج های پیشرفته تصفیه فاضلاب شرکت مهندسی نوآوران پاکان قطره، برای تصفیه انواع مختلف فاضلاب های شهری، صنعتی و بیمارستانی قابل کاربرد می باشد.
پکیج های پیشرفته تصفیه فاضلاب تولیدی این شرکت، با بهره گیری از پیشرفته ترین فرایندهای تصفیه ای بیولوژیکی موجود در جهان(مانند فرایندهای IFAS, MBBR، انواع نسخ لجن فعال معمول و اصلاح شده و...، بهترین راندمان تصفیه ای را برای تصفیه فاضلاب های شهری، صنعتی و بیمارستانی ارائه می دهد.کارشناسان فنی این شرکت، ضمن بازدید از محل پروژه و با توجه به مشخصات کیفی فاضلاب موجود، بهترین گزینه فنی و اقتصادی را پیشنهاد می نمایند.
مزایای پکیج های پیشرفته تصفیه فاضلاب این شرکت عبارتست از:
- امکان استفاده مجدد از پساب خروجی جهت مصارف گوناگون (کشاورزی، آبیاری فضای سبز و...)
- مقاومت بسیار بالا در برابر عوامل خورنده فیزیکی و شیمیایی.
- انعطاف پذیری بالا (قابل کاربرد در شرایط مختلف آب و هوایی).
- قابلیت تولید پکیج ها با جنس متفاوت(بتنی، فلزی و پلیمری).
- بهره گیری از آخرین تکنولوژی تصفیه ای موجود در جهان.
- راندمان بسیار بالا در حذف ترکیبات آلی فاضلاب.
- تولید در ابعاد مختلف با توجه به نیاز پروژه.
- هزینه بهره برداری و نگهداری پایین.
- عدم انتشار بوی نامطبوع در محیط.
- سهولت نصب و راه اندازی پکیج.
- تولید لجن مازاد پایین.
- سهولت در حمل و نقل.
- مصرف حداقل انرژی.
- فضای مورد نیاز کم.

تهران
تهران
استاد معین
تهران آزادی
66064578
sajad.graph@yahoo.com

آگهی های مرتبط :

تازه های این گروه
پربازدیدترین های این گروه
Scroll