اخبار املاک

استادیوم کاسه ای دبی

در کشور امارات متحده عربی یک استادیوم بی نظیر ساخته شده است که با وجود گرمای شدید هوا در این کشور کویری این استادیوم به طور طبیعی خنک می ماند. استادیوم محمد بن رشید نام این ورزشگاه بزرگ است.

ایده طراحی ویلای مدرن

ویلایی مدرن با نورگیر عالی در استرالیا مربوط به خانواده "بواندین" در سال 2014 توسط گروه معماری "SVM Studio" انجام شده است. مساحت زمین این ویلا 500 متر مربع و حدود 714 متر مربع سایت این ویلاست.

رستوران نمک شیراز

در شهر شیراز استان فارس سازه ای از جنس نمک طراحی و ساخته شده است. رستوران نمک شیراز نام رستورانی است که در ساخت آن از نمک استفاده شده است. با ما همراه باشید

آغاز ساخت خانه ای روی آب

شاید دیگر دیدن آسمانخراش ها برای همه عادی باشد و حالا ثروتمندان به فکر خانه هایی خاص هستند. یک تیم طراحی پروژه Waterlovt را می خواهد روی آب اجرا کند. تیم طراحی این پروژه گفته هدف ایجاد ارتباط راحت با طبیعت است و مصرف آن برای هتل ها و منازل شخصی خواهد بود.

ساختمان جدید شرکت اپل

کمپانی بزرگ اپل حالا دیگر غیر از منحصر بودن محصولاتش، تصمیم دارد مقر شرکت خود را تغییر دهد و به یک مکان سفینه ای شکل در حال ساخت خود برود تا نه تنها در صدر اخبار موبایل قرار گیرد، در اخبار املاک نیز از اون به عنوان یک سازه کم نظیر یاد شود. این شرکت پس از 20 سال توانسته یک ذخیره چند صد میلیارد دلاری یا چند هزار میلیارد دلاری به دست آورد و این ذخیره آن ها را به فکر تولید یک ساختمانی شبیه سفینه فضایی تولید کند. ساختمانی بزرگ و با ابهت...

افزایش آمار معاملات مسکن در تهران

به گزارش خبرنگار بازار هدف ، حسام عقبایی رییس اتحادیه مشاوران املاک اظهار کرد: در تیرماه سال جاری در شهر تهران ۱۶ هزار و ۴۹۹ قرارداد خرید و فروش مسکن به امضا رسیده است .در سال گذشته حدود ۱۴ هزار و ۱۸۷ مورد بود که رشد ۱۶.۲ درصدی را نشان می دهد.

استقبال خریداران از مسکن

با افزایش تعداد معاملات و کاهش متوسط قیمت خرید و فروش واحدهای مسکونی ، بانک مرکزی اعلام کرده که تداوم بهبود حجم معاملات در دو ماهه اخیر حاکی از استقبال خریداران در شرایط ثبات قیمتی حاکم بر بازار مسکن است.

تصمیمات جدید برای فروش مسکن مهر

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در پروژه مسکن مهر ضمن اعلام اینکه 4600 واحد مسکن مهر در استان گلستان متقاضی واجد شرایط ندارد، از تعدیل شرایط فروش واحدهای مسکن مهر فاقد متقاضی در کشور خبر داد و گفت: این مصوبه هیات دولت، هفته آینده برای اجرا به استان ها ابلاغ می شود.

کاهش سود بانکی، مسکن را رونق می‌دهد؟

عضو هیأت مدیره کانون سراسری انبوه‌سازان با بیان اینکه با کاهش دو درصدی نرخ سود بانکی نباید منتظر رونق بخش مسکن باشیم، گفت: هنوز نشانه‌هایی از خروج مسکن از رکود در کشور دیده نمی شود.
Scroll