اخبار خدمات و کسب و کار

تور دوبی

تور مسافرتی دوبی یا تور مسافرتی دبی یکی از تورهایی است که هرساله مخاطبین زیادی دارد. دوبی به دلیل امکانات ویژه تفریحی و گردشگری توانسته تورهای مسافرتی زیادی را به سمت خود بکشاند. اگر قصد خرید تور مسافرتی دبی دارید امروز اطلاعاتی راجع به تور دوبی آماده کرده ایم...

آنچه بايد در مورد تور استانبول بدانيم

استانبول تنها شهر دنیاست که در دوقاره (آسیا و اروپا) قرار دارد و نویسندگان زیادی نظیر پل ترو، ارنست همینگوی و اورهان پاموک الهام بخش بوده است این شهر توریستی در سال ۱۵۰۲ پر جمعیت ترین شهر دنیا بود. استانبول دارای ۳۱۱۳ مسجد است که از این لحاظ رتبه اول را در کشور ترکیه دارد.

آبشار اسپه او

در 30 کیلومتری بهشهر در جنوب ارتفاعات البرز و بخش مرکزی شهرستان هزار جریب در استان مازندران قرار دارد. شهرستان هزار جریب منطقه ای کوهستانی با روستاهای زیادی است و به همین دلیل این نام را انتخاب کرده اند.

آغاز ساخت اولین هتل 5 ستاره ایران

مجموعه آتیه صبا در شهر اصفهان که یکی از قطبهای بزرگ گردشگری ایران است آماده ایجاد یک هتل لوکس 5 ستاره است. در همین راستا این شرکت با حضور دکتر احمدرضا نیک کار اصفهانی ، آخرین مرحله از آماده سازی زمین محل احداث اولین و بزرگترین هتل 5 ستاره حلال کشور بر اساس استانداردهای جهانی و با برندی معتبر، به پایان رسید.

آبشار دریوک مازندران

یکی از مناطق طبیعی زیبا و دیدنی ایران در مازندران، در شهرستان آمل قرار دارد. نام این منطقه دشت و آبشار دریوک است. یک دشت وسیع، با آبشاری بلند و درختانی سر به فلک کشیده با سنگلاخ هایی سخت که بلندترین آبشار زمینی ایران و طبیعتی زیبا را برای گردشگران و کوه نوردان به ارمغان آورده است.

آبشار ورسک

این آبشار فصلی میباشد یعنی در فصل های مختلف حجم آب متفاوتی دارد. ارتفاع آبشار 20متر است.آب این آبشار از ارتفاعات قدمگاه سرچشمه می گیرد و سالانه تعداد زیادی از مردم مشتاق را به سوی خود می کشاند.

دریاچه چورت

دریاچه چورت در شمال شرقی استان مازندران و بخش چهاردانگه شهرستان ساری در نزدیکی روستای چورت قرار دارد.این دریاچه در سال 1320 بر اثر زمین لرزه و رانش زمین و در پی آن بسته شدن مسیر آب چشمه ای که در کنار دریاچه قرار دارد، بوجود آمده است.وسعت این دریاچه حدود 2.5 هکتار است.نام این دریاچه در میان محلی های آن منطقه دریاچه میانشه است.
Scroll