اخبار زیبایی و پوشاک و سلامت

حلقه HB Rings

هم اکنون متخصصان حلقه ای با نام HB rings را طراحی و ساخته اند که مخفف Heart Beat Rings است. این حلقه به کاربران کمک می کند ضربان قلب فرد مورد علاقه خود را لحظه ای و در سراسر جهان حس کند. این حلقه توسط کمپانی The Touch تولید شده اند.

کیف پول مجهز به بلوتوث و GPS

یک کمپانی تولیدی مد یک محصولی تولید کرده که هم افراد طرفدار مد و هم افراد طرفدار تکنولوژی را راضی می کند. RockDove تولید محصولی از جنس چرم تولید رده که هم زیبا و شیک باشد و هم قابل ردیابی.

کپسول های پرینت شده با قابلیت زمانبندی

امروزه استفاده از پرینتر 3بعدی درحال گسترش سریع در تمامی علوم فنی مهندسی پزشکی است. تجهیزات پزشکی و پزشکی نیز از این قضیه مستثنی نیست. به تازگی محققین کمپانی Multy lab به لطف پرینتر سه موفق به ساخت کپسولی شده اند که به مصرف کننده اجازه می دهد آن را با مکمل های غذایی مورد نظر خود پر کنند و مصرف کنند.

کاهش وزن با زالو درمانی

امروزه پیشرفت تجهیزات پزشکی در کشورها تاثیر بسزایی در درمان بدن و علم پزشکی داشته است. اما عده ای از پزشکان نیز همچنان در راه یافتن راه های طبیعی برای درمان هستند. برای خیلی از خانم ها و آقایان امروزه مساله تناسب اندام و زیبایی بسیار مهم است.

تور نمایشگاهی تجهیزات پزشکی عرب هلث

نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی یا همان عرب هلث (Arab health) دومین نمایشگاه بزرگ پزشکی جهان و اولین نمایشگاه بزرگ در زمینه پزشکی در خاورمیانه است. این نمایشگاه در 11تا 14 بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد. در این بازار هم میتوان اطلاعاتی را فرا گرفت هم با بازرگانان ابر قدرت در این زمینه آشنا و همکاری کرد. این نمایشگاه بیش از چهر روز به طول می انجامد.

مراقب این جانور خطرناک در خانه‌تکانی باشید!

این جانور بقایایی از بدن خود به جا می‌گذارد که پراکنده شدن آنها در هوا و ورود آنها به راه‌های تنفسی موجب بروز آلرژی در افراد شده و در بدن افرادی که از قبل آلرژی داشته‌اند، موجب تشدید علائم بیماری می‌شود.

ایدز دیگر نمی کُشد

دکتر نرگس خبرهای نویدبخشی برای مبتلایان به ایدز و همچنین نزدیکان چنین افرادی دارد که حاصل پیشرفت های علمی چند سال اخیر بوده و هر دو فرایند پیشگیری و درمان بیماری را بسیار ساده تر کرده است.

بهترین روش افزایش توانایی مغز

رئیس انجمن علوم اعصاب ایران ورزش هدفمند را عامل مهمی در افزایش توانایی مغز خواند و گفت:ورزش هدفمند سبب تولید فاکتورهای رشد در مغز می شوند که این فاکتورها دریادگیری وفعالیت های خلاقانه موثرهستند.

چه مشاغلی سبب ابتلای مردان به سرطان می‌شود؟

رئیس انجمن اورولوژی با اشاره به اینکه بیشترین مشکلات مردان در حوزه سلامت مربوط به بیماری‌های قلبی و عروقی، فشار خون، دیابت و سرطان است، گفت:برخی مشاغل احتمال ابتلا به سرطان را در مردان افزایش می‌دهد.
Scroll