کمتر از 1 دقیقه پیش
مشاهده ویدئو

جدیدترین کتانی نایک(نیکه) رونمایی شد.

جدیدترین کتانی نایک(نیکه) رونمایی شد.
کمپانی نایک(نیکه) امروز از اولین کتانی هوشمند خود که بندهایش خود به خود سفت می شود پرده برداشت.

در نگاه اول، ممکن است بستن بند کفش به چشم بسیاری از ورزشکاران و آن هایی که روزانه مدت زمانی از وقت خود را صرف پیاده روی می کنند، امری بسیار ساده و پیش پا افتاده آید، اما آیا می دانستید که اگر این بندها به خوبی سفت نشوند و یا بیش از اندازه سفت شوند، ممکن است در دراز مدت آسیب های جبران ناپذیری را برای پاهایتان به بار آورند؟!

اما دیگر لازم نیست نگران این موضوع باشید چرا که کمپانی نایک(نیکه)، بزرگ ترین تولیدکننده کفش های کتانی و ورزشی جهان، از کتانی هوشمندی رونمایی کرد که خودش بندهایش را سفت می کند.

نوآوری به کار رفته در این محصول، برای اولین بار در جهان در یک کتانی استفاده شده و به گونه ای طراحی شده است که به محض قرار گرفتن پای فرد درکفش، سنسورهای تعبیه شده در زیر پاشنه فرد فعال می شوند. اینجاست که فرد می تواند با فشار دادن دو دکمه که در قسمت کناری کفش جای گرفته اند، میزان سفتی بند را تنظیم کند.

نایک(نیکه) در خصوص این کتانی ها عنوان می کند که در آینده ای نزدیک، این دو دکمه نیز برداشته خواهند شد و تمامی مراحل به صورت خودکار انجام خواهد شد. این کمپانی در ادامه افزود که به زودی سنسورهای تعبیه شده در این کفش به گونه ای برنامه ریزی خواهند شد که بتوانند به صورت هوشمند تشخیص دهند که تا چه اندازه بند کفش می بایست سفت و یا شل شود تا فرد احساس راحتی کند.

این کفش که Nike HyperAdapt 1.0 نام خواهد داشت در فصل تعطیلات سال میلادی جاری روانه بازار خواهد شد و تنها افرادی می توانند آن را خریداری نمایند که از اعضا و کاربران اپلیکیشن Nike باشند.

هنوز اطلاعاتی در خصوص قیمت این محصول به بیرون درز نکرده است اما گفته می شود که در سه رنگ مختلف به دست علاقه مندان خواهد رسید.

در ویدئو آن میتوانید نحوه طراحی و عملکرد آن را به خوبی مشاهده نمایید. (یادآوری: برای مشاهده ویدئو در بالای صفحه روی قسمت مشاهده ویدئو کلیک نمایید)

نظرات کاربران:


نظر شما در مورد این موضوع:

فیلدهای ستاره دار را وارد نمایید.ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
پربازدیدترین اخبار
Scroll