کمتر از 1 دقیقه پیش

آیفون تمام‌ شیشه‌ای در سال 2017

آیفون تمام‌ شیشه‌ای در سال 2017
اپل در نظر دارد در سال 2017 گوشی هوشمند خود را با بدنه تمام‌شیشه‌ای تولید کند.
مینگ چی کو، تحلیلگر مشهوری که شهرت خود را از پیش‌بینی‌های درست در مورد محصولات اپل به دست آورده، در گزارشی ادعا کرده است که طراحی آیفون‌های اپل در سال 2017 کاملا متحول خواهد شد و این شرکت بدنه تمام‌شیشه‌ای را جایگزین بدنه آلومینیومی گوشی‌های خود می‌کند. این فرد همچنین گفته است که پنل‌های نمایشگر IPS از آیفون‌ کنار می‌رود و به جای آن از پنل‌های AMOLED استفاده خواهد شد.
ساخت گوشی تمام‌ فلزی به اپل کمک می‌کند تا آیفون‌ خود را از رقبای اندرویدی، که اکنون به شدت به دنبال استفاده از طراحی و بدنه فلزی هستند، جدا کند؛ هرچند پیدا کردن راه حلی برای مشکل مقاومت پایین شیشه در برابر ضربات و همچنین عرق کردن، لیز خوردن و به جا ماندن اثر انگشتان دست ممکن است برای این کمپانی چالش بزرگی باشد.
اپل معمولا هر دو سال یک بار طراحی آیفون‌های خود را عوض می‎کند و امسال نوبت آیفون 7 است تا با طراحی جدیدی وارد بازار شود، اما اگر این گزارش درست باشد، ممکن است آیفون 7 را با تغییرات کمی نسبت به گذشته ببینیم (مثل ضدآب شدن و حذف شدن خطوط آنتن از روی بدنه) و برای اولین بار در مدل S آیفون شاهد تغییری بزرگ در طراحی ظاهری باشیم.

نظرات کاربران:


نظر شما در مورد این موضوع:

فیلدهای ستاره دار را وارد نمایید.ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
پربازدیدترین اخبار
Scroll