کمتر از 1 دقیقه پیش

قابلیت جدید تماس گروهی در مسنجر فیس‌بوک

قابلیت جدید تماس گروهی در مسنجر فیس‌بوک
اگر کار با اپلیکیشن پیام رسان فیس بوک موسوم به Facebook Messenger را تجربه کرده باشید، حداقل برای یک بار هم که شده، از ویژگی تماس صوتی آن بهره برده و با اعضای خانواده، دوستان و همکلاسی های خود صحبت کرده اید.
اما این غول بزرگ دنیای فناوری که به تازگی کنفرانس توسعه دهندگان خود موسوم به Build 2016 را برگزار کرده است، در تلاش است تا بتواند با ارایه قابلیت هایی متفاوت و جدید، کاربران بیشتری را به خود جلب کند و جان تازه ای را به این شبکه بزرگ اجتماعی ببخشد.
در همین رابطه، امروز دیوید مارکوس، از مدیران ارشد فیس بوک، از تصمیم این کمپانی برای افزودن قابلیت تماس صوتی گروهی برای کاربران اپلیکیشن مسنجر این شبکه اجتماعی خبر داد. وی در این خصوص عنوان کرد:

"باعث افتخار من است تا آغاز عرضه جهانی قابلیت تماس گروهی به اپلیکیشن مسنجر را اعلام کنم. از این پس، در تمامی چت های گروهی، کاربران می توانند با تپ کردن بر روی آیکون گوشی، تماس گروهی برقرار کنند. همچنین، امکان مدیریت مخاطبان و افراد حاضر در گروه نیز برای کاربران فراهم شده است. اگر از آخرین نسخه از مسنجر استفاده می کنید، این قابلیت ظرف 24 ساعت آینده بر روی گوشی شما اضافه خواهد شد."
 
به نظر می رسد که این قابلیت به طور همزمان برای تمامی کاربران پلتفرم های اندروید و iOS عرضه خواهد شد و دلیلی برای نگرانی وجود نخواهد داشت. این قابلیت بسیار شبیه به تماس های اسکایپ است و اگر کاربری، تماسی را از دست داد می تواند با تپ کردن بر روی آیکون گوشی، به مکالمه گروهی ملحق شود.
البته این نکته را نیز باید در نظر بگیرید که محدودیت هایی نیز در این زمینه وجود دارد و شما نمی توانید برای تمامی دوستان خود در شبکه اجتماعی فیس بوک، گروهی برای برقراری تماس های صوتی ایجاد کنید.
به گفته فیس بوک، در هر گروه امکان اضافه کردن 50 کاربر وجود دارد که البته تعداد قابل توجهی است و اگر شما نیز منتظر اضافه شدن این قابلیت بوده اید، بهتر است وقت را از دست ندهید و آخرین نسخه از اپلیکیشن پیام رسان فیس بوک را دانلود کنید.

نظرات کاربران:


نظر شما در مورد این موضوع:

فیلدهای ستاره دار را وارد نمایید.ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
پربازدیدترین اخبار
Scroll