کمتر از 1 دقیقه پیش

تویوتا سوپرا جدید با پیشرانه‌ توربوشارژدار لکسوس

تویوتا سوپرا جدید با پیشرانه‌ توربوشارژدار لکسوس
طبق خبرهای شنیده شده نسل جدید خودروهای تویوتا سوپرا احتمالا از پیشرانه‌ی شش سیلندر وی شکل (V-Cylinder) مجهز به دو توربوشارژ متعلق به کمپانی لکسوس استفاده خواهد کرد. 

طبق قراردادی بین دو شرکت تویوتا و بی ام دابلیو دو خودرو قرار است طی یک همکاری مشترک به تولید برسند و یکی از آن ها متعلق به تویوتا و دیگری متعلق به ب‌ام‌و خواهد بود.
 
نسل جدید تویوتا سوپرا


این خودرو سال‌ها است که در مرحله‌ی طراحی و توسعه قرار دارد، تا کنون اطلاعات بسیار کمی در مورد آن، بخصوص در مورد پیشرانه‌ی مصرفی منتشر شده است. 
 
new toyota supra


در ادعایی تازه از نشریات ژاپنی، ادعا می‌کنند که این خودرو به جای آن‌ها از پیشرانه‌ی شش سیلندر V-شکل تویین توربو(Twin Turbo) ساخت خود تویوتا استفاده خواهد کرد. 
مجلات Meg-X و Car Keys گزارش داده‌اند که تویوتا در حال کار روی نخستین پیشرانه‌ی V6 توربوشارژردار خود است .این تکنولوژی در نسل‌های آینده‌ی لکسوس GS و LS نیز بکار خواهد رفت. این امکان وجود دارد که این پیشرانه، با قدرت ۴۰۰ اسب بخار و گشتاور ۴۰۶ نیوتون متر در نسل جدید سوپرا نیز مورد استفاده قرار گیرد.
 
new toyota


در هفته‌ی گذشته برخی منابع نامعلوم گزارش دادند که تویوتا سوپرای جدید از یک پیشرانه و الکتروموتور ساخت بی ام دابلیو استفاده خواهد کرد که نیرو را به هر چهارچرخ خودرو انتقال می‌دهد، چنین چیزی کاملا متفاوت از پیشرانه‌ی V6 تویین توربویی(Twin Turbo) است که تویوتا در حال کار روی آن است.

نظرات کاربران:


نظر شما در مورد این موضوع:

فیلدهای ستاره دار را وارد نمایید.ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
پربازدیدترین اخبار
Scroll