کمتر از 1 دقیقه پیش

فورد موستانگ GT350 اوله یلر

فورد موستانگ GT350 اوله یلر
 شرکت فورد ادعا کرده است که خودروی موسوم به «اوله یلر» (Ole Yeller) موستانگ GT350، آماده‌ترین و متناسب‌ترین خودرو با قوانین جاده‌ای از سوی موستانگ خواهد بود که تا به حال تولید شده است. موستانگ GT350 دارای عملکرد فوق‌العاده‌ای است. ارتقاء عملکرد قابل توجه روی این خودرو محدود به اعمال تعدادی تنظیمات مجدد در سیستم تعلیق و بال بزرگ عقب می باشد.
 
ford gt350

 بحث درباره‌ی نکات فنی پیرامون این خودرو اندکی دور از هدف اصلی فورد از ساخت آن است. مهم‌ترین جاذبه‌ی این خودرو مربوط به ظاهر و جلب توجه آن است. این نسخه با رنگ زرد و سبز در هواپیمای جنگنده‌ی موستانگ به نام «اوله یلر» P-51D موستانگ، الهام گرفته شده است. 
اوله یلر موستانگ نهمین فورد سفارشی ساخته شده برای یک سازمان به شمار می‌رود و در تاریخ ۲۸ جولای در گردهمایی (Gathering of Eagles) که یک رویداد خیریه است به حراج گذاشته می‌شود. این رویداد در گردهمایی EAA در شهر اشکوش ویسکانسین برگزار خواهد شد. 
 
فورد موستانگ


این هواپیما رکورد سرعت ساحل تا ساحل را بر فراز ایالات متحده برای هواپیماهای ملخ‌دار به خود اختصاص داده است. بیش از ۲۰ سال توسط یک خلبان هنرنما در حرکات پروازی،توسط رابرت اِی هوور (Robert A. Hoover)، که با نام باب هوور معروف شده، یک خلبان بازنشسته نیروی هوایی ایالات متحده است و به باور کمپانی فورد وی یکی از مورد احترام‌ترین پایه‌گذاران حرکات نمایشی پروازی مدرن است، به پرواز در آمده بود.
 
ford mustang ole yeller
 

نظرات کاربران:


نظر شما در مورد این موضوع:

فیلدهای ستاره دار را وارد نمایید.ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
پربازدیدترین اخبار
Scroll