کمتر از 1 دقیقه پیش

النترا 2017 بالاترین امتیاز در تست تصادفات را کسب کرد

النترا 2017 بالاترین امتیاز در تست تصادفات را کسب کرد
هیوندای النترا در ورژن قبلی خود رتبه قابل قبول را در آزمون تصادف چالش برانگیز Small Overlap Test کسب کرد.بیشترین فرورفتگی و نفوذ اندازه‌گرفته شده، برابر ۲۳ سانتی‌متر بود و سر آدمک‌ از سمت چپ ایربگ سر خورد و کمربند ایمنی، اجازه‌ی حرکت رو‌به‌جلوی بیش‌از‌حد به سر و تنه‌ی آدمک را داد.

هیوندای در نسخه جدید خود سازه‌ی جلویی نسل جدید النترا را به طور قابل توجهی بهبود داد تا ایمنی بهتری در برابر آزمون فوق بهبود بخشد. هم اکنون در مدل ۲۰۱۷ توانست رتبه‌بندی "خوب" را دریافت کند و مقدار فرورفتگی و نفوذ ناشی از تصادف در قسمت پایینی ستون لولای درب جلو تنها ۵ سانتی‌متر رسیده بود که بهبود بسیار زیادی حاصل شد. 

در مدل ۲۰۱۷ النترا توانست رتبه‌بندی "برتر" را نیز برای سامانه‌ی ترمز اضطراری اتوماتیک (AEB)، که از تصادفات در سرعت‌های ۲۰ تا ۴۰ کیلومتر بر ساعت جلوگیری می‌کند، کسب کند. النترا، موفق به دریافت جایزه‌ی بالاترین رده‌ی ایمنی در سال جاری شده است.
 


در این مدل، مهندسان به اصلاح ایربگ‌های جلویی و تقویت اتصال بین لبه‌ و ستون لولای در پرداختند. رتبه‌بندی "خوب" تنها به وسایل نقلیه‌ای تعلق می‌گیرد که بعد از ماه مارس ساخته شده‌ باشند و همچنین اصلاحاتی در طراحی آن صورت گیرد. 
 

نظرات کاربران:


نظر شما در مورد این موضوع:

فیلدهای ستاره دار را وارد نمایید.ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
پربازدیدترین اخبار
Scroll