کمتر از 1 دقیقه پیش

برج های لوکس Ardmore Residence سنگاپور

برج های لوکس Ardmore Residence سنگاپور
نمای آن الهام گرفته از معماری ارگانیک و طراحی مفهومی متمرکز شده بر چشم انداز طبیعی از باغ شهری سنگاپور است. این بنا دارای دیوارهای برشی معلق و بافت ظاهرا سختی است. 
Ardmore Residence

واحدهای مسکونی از طبقه هشتم آغاز میشود. پنجره طاقنمای رو به خلیج در هر آپارتمان همواره منظره وسیعی از سراسر شهر را به نمایش می گذارد.Ardmore Residence نزدیک منطقه خرید Orchard Road luxury ساخته شده، و نمای چند لایه آن همچون تندیس هایی در شهر مانند دیوار یک ساختمان را ایجاد می کند که برای ارائه یک تجربه مکانی منحصر بفرد برای ساکنان در نظر گرفته شده است.

سیستم محصور شده داخلی شامل دیوار برشی یک طبقه است که فشار را به کنسول پایه ی دیوارهای هسته مرکزی و نگهداری از یک طبقه بالا و یک طبقه زیر وارد می نماید. ستون هایی با ارتفاع 30 متری با یک تیر حلقه ای بین آنها در محل ریخته شده است، در حالی که مابقی نما از پانل های بتنی پیش ساخته طراحی شده است.
Ardmore Residence

لبه های تیزتر با استفاده از شیشه ای تقویت شده با الیاف بتن (GFRC) با قطعاتی پرکننده به دست آمده است که به پانل های پیش ساخته متصل شده است. تمام نمای ساختمان با سیلیکون بافت دار برای ایجاد یک سطح صاف در سراسر قسمت های منحنی و برای به حداقل رساندن خطوط رگه دار نقاشی شده است. زمان ساخت این پروژه سه سال برآورد شده است.
 
ardmore residence indoor
 

نظرات کاربران:


نظر شما در مورد این موضوع:

فیلدهای ستاره دار را وارد نمایید.ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
پربازدیدترین اخبار
Scroll