کمتر از 1 دقیقه پیش

بی ام و در اندیشه بازگشت به صدر

بی ام و در اندیشه بازگشت به صدر
BMW که چندین سال متوالی به عنوان پرفروش ترین برند خودروسازی لوکس جهان به حساب می آمد اما در شش ماهه اول امسال جایگاه خود را به رقیب دیرینه اش یعنی مرسدس بنز داده است. کمپانی خودروسازی بی ام و تصمیم گرفته با کمک مینی ماینر و رولزرویس در امر فروش نه تنها از مرسد بلکه از سایر برندها نیز پیشی بگیرد.

مرسدس به تازگی چهار مدل بنز در دو کلاس سدان و شاسی بلند از سری Eو C و GLC و GLE ارائه کرده است. و این موجب افزایش فروشش شده است. تجربه نشان داده این افزایش و کاهش ها دوره ای و با ارائه نسخه جدید یک برند است. 
 
benz VS Bmw


اما امسال در طرف دیگر این قضیه مدل جدید خاصی را ارائه نداده جز M2 که آن هم فروش محدودی دارد. قرار است اواخر سال جاری میلادی شرکت بی ام دابلیو نسخه جدیدی از سری 5 دوست داشتنی را ارائه کند که قطعا دوباره توجه ها به او جلب خواهد شد.

در آمد سه ماهه دوم سال جاری میلادی شرکت BMW حدود 3.05 میلیارد دلار بوده که نسبت به سال گذشته اش 2.83 میلیارد دلار رشد را شاهد بوده ایم.

این نکته را نیز باید در نظر گرفت که این شرکت خودروسازی قصد دارد خودروی خودران خود را در سال 2021 ارائه دهد و احتمالا تمرکز و هزینه زیادی را برای آن متمرکز کردع است. حال باید منتظر ماند و دید آیا می تواند در سه ماهه چهارم امسال دوباره گوی سبقت را از بنز باز پس بگیرد و در اخبار خودرو باز هم به عنوان برترین برند یاد شود؟

کلمات کلیدی:
اخبار خودرو,ماشین,بنز,بی ام و,مقایسه بنز و بی ام و

نظرات کاربران:


نظر شما در مورد این موضوع:

فیلدهای ستاره دار را وارد نمایید.ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
پربازدیدترین اخبار
Scroll