کمتر از 1 دقیقه پیش

قیمت محصولات جدید ایران خودرو

قیمت محصولات جدید ایران خودرو
معاون فروش و بازاریابی ایران خودرو در شانزدهمین نمایشگاه خودرو و صنایع وابسته در مشهد گفت: یکی از اهداف شرکت های خودروساز برای حضور در نمایشگاه ارزیابی نظرات مشتریان و نیازسنجی آنها است، به همین دلیل در این نمایشگاه در کنار ما واحد تحقیقات بازار نیز وجود دارد تا ارتباط  بازاری از مشتریان  بالقوه و بالفعل محصولات ایران خودرو کسب کنیم.

وی در این کنفرانس به بیان توضیحاتی راحع به نمایشگاه گفت: این خودرو مدرن 2008 تولید سال 2013 در دی ماه تولید آن با تغییراتی آغاز خواهد شد.
پژو 2008

درباره پژو 301 گفت خودرویی اقتصادی است که از نیمه اول سال 96 عرضه آن آغاز خواهد شد.
پژو 301

پژو 508 نیز به منظور ایجاد رقابت در بازار داخلی عرضه می شود.
508

پژو 207 نسخه فیس لیفت جدید آن به زودی وارد بازار خواهد شد که کاملا داخلی سازی شده است.
207 سدان

وی درباره رنو کپچر که محصول دیگر این شرکت خواهد بود گفت به دلیل مشکلات تاخیری داشتیم که خوشبختانه رفع شده و قرار بود با 105 میلیون تومان قیمت گذاری شود اما 99 میلیون و 800 عرضه خواهد شد.

خان کرمی در ادامه راجع به H30 cross هم گفت این محصول ارزان ترین محصول اتومات ایران خواهد بود و قیمتی در حدود 44 میلیون تومان خواهد داشت.

به گفته او هایما نیز عرضه شده و در حال پیش‌فروش است.

خان کرمی با بیان اینکه روی خودرو دنا  تغییرات خاصی اعمال شده و آپشن های مورد نظر بازار بر روی آن اعمال شده است، ادامه داد:  عرضه دنا جدید نیز با قیمت 48 میلیون و رنو کلیو با قیمتی بین 72 تا 84 میلیون تومان صورت می گیرد.
 
رنو کلیو


نظرات کاربران:


نظر شما در مورد این موضوع:

فیلدهای ستاره دار را وارد نمایید.ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
پربازدیدترین اخبار
Scroll