کمتر از 1 دقیقه پیش

گجت پوشیدنی جدید اپل در راه است

گجت پوشیدنی جدید اپل در راه است
در گزارش جدیدی از اپل نشانه هایی از تولید یک گجت برای سلامتی است اما این گجت همان ساعت هوشمندش یا به عبارتی اپل واچ نیست. و این کمپانی که طی این چند سال مشغول طراحی و توسعه این محصول بوده حالا تامین‌کنندگان قطعات برای ساخت وسیله‌ای جدید فراخوانده است تا آن را آماده تولید کند.
 
apple gadget


از موارد امکانات این گجت می توان به قابلیت محاسبه ضربان قل،قند خون، فشار و... اشاره کرد. پوشیدنی جدید اپل به صفحه نمایشی با قابلیت 3D Touch مجهز است و نزدیک به ۲ سال به‌عنوان یک پروژه داخلی با هدایت Jay Blahnik در اپل توسعه یافته است. Jay Blahnik، در شبکه Linkedin در قسمت عنوان شغلی گفته روی پروژه‌های خاص در اپل کار می‌کند. در گذشته نیز وی به عنوان مدیر بخش ورزش در تکنولوژی های مرتبط با سلامتی این شرکت مشغول کار بوده است و حالا با این بحث ها دور از انتظار نیست که این گجت آماده تولید باشد.

 مسلما محصولی مانند اپل واچ با توجه به محدوده قیمتش برای همه کاربران صرفه اقتصادی ندارد و بسیاری ترجیح می‌دهند به دستبندهای ارزان‌تر روی بیاورند. اپل نیز موضوع را به خوبی درک کرده ولی ظاهرا قصد دارد با ارائه چنین محصولی رقابت را با کمپانی‌هایی آغاز کند که به‌طور تخصصی در این زمینه کار می‌کنند؛ کمپانی‌هایی مانند Fitbit ،Withings ،Jawbone و... 

منبع GSM.ir

نظرات کاربران:


نظر شما در مورد این موضوع:

فیلدهای ستاره دار را وارد نمایید.ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
پربازدیدترین اخبار
Scroll