کمتر از 1 دقیقه پیش

آغاز ساخت خانه ای روی آب

آغاز ساخت خانه ای روی آبدر دبی قرار است اسکله ای ماشین رو با طول حدود 50 متر و عرض 30 متر ساخته شده و این مسیر از جنس استیل ضد زنگ خواهد بود. زیرساخت بتنی آن برای حفظ تعادل سازه است. در سطح زیر دارای 4 اتاق خواب با حمام ، اتاق نشیمن، آشپزخانه خواهد بود. در سطح بالاتر اتاقی برای سرو غذا در کنار بالکنی با چشم اندازی بی نظیر خواهد بود.
 
floating house


خانه مسکونی روی آب ؛ لوکس، زیبا و با چشم اندازی حیرت انگیز در دبی ساخته می‌شود

هر اقامتگاه با یک اسکله‌ی ماشین‌رو با طول 50 متر و عرضی در حدود 30 متر به ساحل متصل می‌شود. این مسیر با شکل منحنی و سطحی از استیل ضد زنگ ساخته می‌شود. چنین ویژگی در ساخت باعث می‌شود تا حریم خصوصی افراد به خوبی حفظ شود و یک تراس بزرگ در یک سمت، چشم انداز زیبایی را به وجود می‌آورد.
 
floating house


شرکت New Living on Water، طراح این پروژه می‌گوید که طرح داخلی این خانه های شناور می‌تواند با خواسته‌های هر مشتری متناسب باشد و حتی مشکل پسندان را هم راضی خواهد کرد.


این خانه ها دارای سیستم تهویه مطبوع مجزا برای هر اتاق می باشند که قابل تنظیم است. آب، برق، فاضلاب این سازه ها از ساحل ارسال خواهد شد. هرچند می توان با استفاده از انرژی خورشیدی برق و آب آشامیدنی را تهیه کرد.
 
floating house


قرار است اولین پروژه از 16 شهریور امسال Cityscape Global دبی راه اندازی شود. هر واحد مسکونی چیزی در حدود 1500 متر مربع مساحت داشته و 48 متر مربع فضای بیرونی (بالکن) آن است. هزینه ساخت هر خانه مسکونی روی آب چیزی در حدود 11 میلیون دلار خواهد شد.
 
خانه آبی

نظرات کاربران:


نظر شما در مورد این موضوع:

فیلدهای ستاره دار را وارد نمایید.ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
پربازدیدترین اخبار
Scroll