کمتر از 1 دقیقه پیش

آیفون در ایران نمایندگی نخواهد زد

آیفون در ایران نمایندگی نخواهد زد

با اجرایی شدن طرح رجیستری به منظور جلوگیری از ورود گوشی های قاچاق، فروش گوشی های آیفون به دلیل عدم وجود نمایندگی رسمی متوقف شد. به دلیل عدم وجود نمایندگی اصلی شرکت اپل در ایران، ۹ شرکت آمادگی خود را برای ارائه خدمات پس از فروش شرکت اپل را اعلام کردند که باید توسط شرکت اپل تایید شوند.

کاربر ایرانی چنین نوشته است در عکس می بینید و ترجمه فارسی آن اینگونه است: "سلام ، من يك ايرانى هستم! يك ايرانى كه از شركت اپل خواهش می کنه قبل از اجراى طرح رجيسترى، موبايل هاى آيفون در ايران نمايندگى تاسيس كنه. اين عادلانه نيست كه اين همه كاربر در داخل ايران از محصولات اپل استفاده كنند و از هيچگونه خدمات اين محصولات بهره مند نشن. وزارت ارتباطات ايران درحال اجراى طرح رجيسترى تلفن همراه است كه اگر تا زمان اجراى اين طرح شركت اپل در ايران نمايندگى اصلى ثبت نكنه تمام گوشى هاى ما كاربران كه از آيفون استفاده ميكنيم بدون رجيسترى فرض ميشه و از دسترس تمامى شبكه هاى موبايل ايران خارج ميشه از واحد پشتيبانى شركت اپل خواهش ميكنم براى ما كاربران آيفون در ايران كارى كنيد"
 
apple


پاسخ شرکت اپل:"اپل هیچ گوشی و دستگاهی را در داخل ایران نمی فروشد. بر اساس این طرح که موجب توقیف همه ی گوشی های آیفون می شود یک بدشانسی است اما اپل در مقابل این تصمیم کاری نمی تواند بکند. به ویژه گوشی هایی که از طریق بازار سیاه و یا جاهای دیگر به داخل کشور وارد می‌شود. من (و تقریبا همه ی آمریکایی ها) به خاطر این مشکل متاسفم. با ارزوی موفقیت برای شما".

نظرات کاربران:


نظر شما در مورد این موضوع:

فیلدهای ستاره دار را وارد نمایید.ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
پربازدیدترین اخبار
Scroll