کمتر از 1 دقیقه پیش

پژو 2008 مدل 2017

پژو 2008 مدل 2017
تغییرات پژو 2008 جزئی و مختصر به نظر می‌رسند. چراغ‌های جلو و جلوپنجره مشبک مشکی‌رنگ جلو اندکی تغییر را نشان می‌دهند. ضربه‌گیرها، ریل سقفی، اسپویلر عقب و درب عقب نیز به‌روز شده‌اند.

اما مهم‌تر از تغییرات اندک چهره، به‌روزرسانی طیف گسترده‌ای از پیشرانه‌های این خودرو است. گزینه‌های قابل انتخاب شامل 5 نسخه بنزینی و شش نسخه دیزلی می‌شوند. جالب اینکه تمامی موتورهای بنزینی قابل انتخاب، 1.2 لیتری سه سیلندر در سطوح مختلفی از قدرت تولیدی و بهره‌وری سوخت می‌باشند.
کارآمدترین موتور این گروه، مدل PureTech 82 است که با یک گیربکس 5 سرعته اتوماتیک جفت می‌شود. مصرف سوخت این مدل تنها 4.4 لیتر در صد کیلومتر است. مدل PureTech 110 نیز با گیربکس 5 سرعته دستی همین میزان سوخت مصرف می‌کند. قدرت خروجی موتورهای بنزینی از 110 تا 130 اسب بخار خواهد بود.
همانند موتورهای بنزینی، در گروه دیزلی‌ها نیز تنها موتور 1.6 لیتری با خروجی‌های مختلف قابل انتخاب است. این پیشرانه‌ها به صورت استاندارد با یک گیربکس 5 سرعته دستی جفت می‌شوند. یک گیربکس شش سرعته خودکار نیز قابل انتخاب است. مصرف سوخت مدل BlueHDi 100 S&S دیزلی تنها 3.6 لیتر در هر صد کیلومتر اعلام شده است.
برای پژو 2008 مدل 2017 تریم GT-Line نیز اضافه شده که از مجموعه چرخ‌های 17 اینچی با طراحی منحصربه‌فرد، جلوپنجره و قاب آینه‌ها و سقف مشکی رنگ، مه‌شکن و نشان GT روی گلگیرهای جلو سود می‌برد.
پژو ۲۰۰۸ یکی از گزینه‌های ورود و تولید در ایران است. قرار است این نسخه فیس لیفت در نمایشگاه ژنو امسال رونمایی شود.

نظرات کاربران:


نظر شما در مورد این موضوع:

فیلدهای ستاره دار را وارد نمایید.ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
پربازدیدترین اخبار
Scroll