کمتر از 1 دقیقه پیش

مقایسه کیا کادنزا و نیسان ماکسیما

مقایسه کیا کادنزا و نیسان ماکسیمااستایل خودروها منشا این خودروها را نمایش می دهند. ماکسیما چهره ای بسیار خشمگین تر و اسپرت تر را دارد در حالی که کادنزا بسیار پیچیده و بالغ به نظر می رسد. داخل ماکسیما تمرکز اصلی روی راننده و عملکرد اوست که از جمله آن می توان به فرمانی خاص و کنسولی زاویه دار ساخته شده اشاره کرد. کادنزا از سوی دیگر دارای یک داشبورد تخت سنتی و یک فرمان نیمه چوبی است.

در کادنزا چیزی با چهره تهاجمی ساخته نشده و داخل آن جذاب و دلربا نیست اما نیسان ماکسیما داخلی مدرن تر دارد که بسیار محسوس است که خودرویی تازه نفس است. دکمه ها و سوییچ با کیفیت بالاتر و طراحی بالاتری دارد. 
 
cadenza VS maxima


موتور :
هر دو خودرو مجهز به یک موتور 6 سیلندر هستند. ماکسیما با 300 اسب بخار قدرت و پیشرانه 3.5 لیتری است و کادنزا با 293 اسب بخار قدرت و پیشرانه 3.3 لیتری است. موتور این خودروها CVT است. با این که این اعداد تقریبا با هم برابر است اما رفتار متفاوتی دارند. موتور ماکسیما بسیار نرم تر و پاسخگویی قوی تری دارد. 

صدای موتور ماکسیما بهتر و بلندتر است. کادنزا نیز در دور موتورهای بالاتر بهتر عمل می کند. یک جعبه دنده 6 سرعته اتوماتیک این قدرت را انتقال می دهد که سرعت تغییر دنده خوبی را تولید می کند.ماکسیما مصرف سوخت بالاتری نیز نسبت به کادنزا دارد. 
 
cadenza vs maxima


شاید کادنزا از لحاظ عملکرد ضعیف تر از ماکسیما عمل کند اما در ازای آن آرامش خوبی را برای سرنشینان با گرفتن صدای بیرون و جادارتر بودن به ارمغان آورده است.جادارتر بودن کادنزا به شما 2.6 اینچ فضای بیشتری برای قرار دادن پای خود به شما می دهد. بالشتک های روی صندلی ها نرم تر و راحت تر از ماکسیما هستند. فضای صندوق عقب کادنزا 15.9 پا و ماکسیما 14.3 پا فضا می دهد. 

سیستم تهویه مطبوع مناسب، کروز کنترل، سانروف دو تکه و رینگ های حرارت دیده در هر دو مشترک است. اما تفاوت هایی نیز دارد. در کادنزا زنگ هشدار خروج از خط حاشیه ، آینه های تا شو برقی وجود دارد و در ماکسیما خیر. از طرف دیگر ماکسیما دارای دوربین پارکینگ 360 درجه و مود اسپرت است.

قیمت کادنزا 44950$ و ماکسیما 40795$ فول آپشن می شود.

نظرات کاربران:


نظر شما در مورد این موضوع:

فیلدهای ستاره دار را وارد نمایید.ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
پربازدیدترین اخبار
Scroll