کمتر از 1 دقیقه پیش

پروفایل تجاری در اینستاگرام فعال شد

پروفایل تجاری در اینستاگرام فعال شد
مدیران شرکت اینستاگرام که هر روز درحال گسترش امکانات این اپلیکیشن محبوب هستند اخیرا به صفحات خود صفحات فروشگاهی یا صفحات تجاری اضافه کرده اند. مسولان این شرکت از ماه May سال جاری کار خود را آغاز کردند و هم اکنون این قابلیت را به پروفایل ها افزوده اند.

قابلیت ارتقای پروفایل شخصی به پروفایل تجاری فعلا برای کاربران کشورهای اروپا، خاورمیانه و بعضی کشورهای آسیایی دیگر قرار گرفته اند. دارندگان این حساب ها قادرند اطلاعات تماس خود از جمله نقشه، شماره تلفن و آدرس خود را به آن اضافه کنند. از امکانات جالبتر آن اضافه شدن آنالیز بازدید در ساعات مختلف روز، پربازدیدترین پست ها و تعداد فالوها در این پروفایل ها خواهد بود که رایگان است. 
 
business instagram


گفته می شود برای کشورهای امریکا استرالیا و نیوزلند در ماه آینده این قابلیت اضافه خواهد شد. هنوز اینکه یک پیج به صورت اتوماتیک و یا با تشخیص اینستاگرام و یا با درخواست صاحب پروفایل این کار انجام می شود و باید منتظر ماند و دید مسولان این اپلیکیشن چه استراتژی در سر دارند.

براساس تصاویر منتشر شده گویای آن است که وقتی پروفایل شما قابلیت تجاری شدن را داشته باشد این گزینه در قسمت Options پروفایل شما در بخش ACCOUNT و بالای دکمه Private Account ظاهر خواهد شد. گفته می شود این گزینه براساس منطقه جغرافیایی متفاوت است و باید منتظر ماند و دید که آیا باید پروفایل های خود را منظم چک کرد تا این گزینه ظاهر شود یا آنکه یک آپدیت سراسری را ارائه خواهد کرد.
 
instagram page

نظرات کاربران:


نظر شما در مورد این موضوع:

فیلدهای ستاره دار را وارد نمایید.ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
پربازدیدترین اخبار
Scroll