کمتر از 1 دقیقه پیش

گلکسی A9 Pro سامسونگ با باتری خاص

گلکسی A9 Pro سامسونگ با باتری خاص
ظرفیت باتری های اکثر اسمارت فون ها حدود 3500 تا 4000 میلی آمپر است. اما سامسونگ اعلام کرده قصد دارد گلکسی A9 را با باتری غول پیکر 5000 میلی آمپر ساعتی ارائه خواهد کرد.

امروزه به دلیل نیاز کاربران به اسمارت فون ها و کار کردن مداوم با آن ها نیاز به باتری برای رفع این نیازها بسیار احساس می گردد. تقریبا اکثر نیازهای ما در زمینه‌ی گیمینگ، تصویربرداری، ارتباط با اینترنت و برقراری ارتباط با دیگران می باشد . در این حین احساس بدی خواهیم داشت اگر شارژ گوشی کم باشد یا به ناگاه خاموش گردد. سامسونگ گویا به فکر افتاده و یک باتری 5 هزار میلی آمپر ساعتی افتاده و قرار است در گلکسی A9 که در ماه آینده در کشور هند رونمایی و عرضه شود.

هنوز مشخص نیست که این دیوایس با چه نام و در چه رده‌ای عرضه خواهد شد اما برخی از منابع می‌گویند که این گوشی جذاب در سری A و با پسوند پرو تولید خواهد شد. در واقع بیشترین شانس در این زمینه با گوشی گلکسی A9 پرو ۲۰۱۶ سامسونگ است که ماه مارچ سال جاری در کشور چین برای اولین بار وارد بازار شد و حالا قرار است با یک باتری ۵ هزار میلی آمپر ساعتی و با هیبت جدیدی روانه‌ی بازار شود. باید دید آیا سامسونگ این کار را خواهد کرد یا خیر

نظرات کاربران:


نظر شما در مورد این موضوع:

فیلدهای ستاره دار را وارد نمایید.ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
پربازدیدترین اخبار
Scroll