کمتر از 1 دقیقه پیش

مقایسه مرسدس بنز AMG GT S و جگوار F-Type

مقایسه مرسدس بنز  AMG GT S و جگوار F-Type
از لحاظ قیمتی می توان گفت با مبلغ یک مرسدس بنز AMG GT می توان یک جگوار و یک مرسدس بنز CLA خرید.

مرسدس بنز AMG GT دارای یک موتور 4 لیتری 8 سیلندر با 503 اسب بخار قدرت و 502lb/ft گشتاور می باشد. مرسدس بنز با موتور دوقلوی توربو خود شتاب 0تا 100 بهتری دارد. جگوار با موتور 5 لیتری و 550 اسب بخار قدرت است. مرسدس بنز با حداکثر سرعت 193 مایل برساعت نسبت به جگوار 186 مایل بر ساعتی برنده است. 
 
f-type vs amg gt


براساس ظاهر می توان گفت به راحتی می توان از کنار جگوار گذشت، ظاهری براق و یک ماشین با هارمونی اسپرت ولی مرسدس بنز عجیب و غریب به نظر می رسد. در کنار ظاهر کلی جگوار می توان به سقف با فیبر کربنی و ترمزهای زرد درشت آن اشاره کرد که به زیبایی آن افزوده است.

در واقع نمی توان این دو خودرو را رقیب حساب کرد همانطور که قیمتشان نیز با یکدیگر برابر نیست.و یکی از غول های AMG GT است. در داخل این خودرو تنها ظاهر مرسدس بنز نیست که گرانتر به نظر می رسد، تفاوت 30.000$ مرسدس بنز AMGT GT و جگوار F-Type در داخل این دو خودرو نیز خود نمایی می کند. چرم داخل خودرو، دنده، فرمان و ... تفاوت زیادی با یکدیگر دارند.
چرم استفاده شده در جگوار آلکانترا است که بسیار خوب است اما حتی این نوع چرم هم نتوانسته به راحتی و زیبایی چرم داخل مرسدس برسد. 
 
Mercedes benz amg gt


رانندگی مرسدس بنز AMG GT مانند لامبورگینی و فراری است. ارتفاع صندلی ها پایین است که به شما حس غریبی می دهد.
فرمان این خودرو تلسکوپی به نظر نمیرسد. یونیک بودن کابین این خودرو آن را بیشتر به خودروهای بیگانه ها شباهت می دهد. در طرف دیگر جگوار یک خودرو عادی به نظر می رسد. و البته شما اعتماد نفس و آسایش بیشتری دارید.

در جاده F-Type بسیار چابک به نظر می رسد. مرسدس بنز دیفرانسیل عقب می باشد. و بسیار سریع به درخواست پاسخ می دهد. انتقال قدرت آن 7 سرعته در بنز در مقایسه با انتقال قدرت 8 سرعته می باشد. موتور 8 سیلندر بنز توربو دو قلو است و در طرف مقابل جگوار سوپرشارژ تکی است.

منبع: AutoGuide

نظرات کاربران:


نظر شما در مورد این موضوع:

فیلدهای ستاره دار را وارد نمایید.ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
پربازدیدترین اخبار
Scroll