کمتر از 1 دقیقه پیش

تست ضربه نوت 7 و قدرت گوریلا گلس 5

تست ضربه نوت 7 و قدرت گوریلا گلس 5
اسمارت فون ها امروزه درحال رفتن به سمت بدنه های شیشه ای هستند. شیشه به دلیل ظرافت آن آسیب پذیری آن بیشتر است. اما امروزه گلکسی نوت 7 سامسونگ که بدنه ای شیشه ای دارد به هیچ وجه این آسیب پذیری در برابر ضربه و خط و خش در برابر کلید یا وسایل تیز و برنده ندارد. در نمایشگر Super AMOLED سامسونگ در صورت شکستن حدود 270$ خرج خواهد داشت. 

شیشه های گوریلاگلس چند سالی است که توسط کمپانی کونینگ تولید و در گوشی هایی مانند سامسونگ استفاده میگردد. جدیدترین نسل شیشه‌های کورنینگ یعنی گوریلا گلس ۵ (Gorilla Glass 5) که دارای مقاومت بسیار بالاتری نسبت به ورژن های قبلی آن دارد در نوت 7 سامسونگ استفاده شده است. این لایه گوریلا گلس روی پشت و جلوی گوشی نوت 7 کشیده شده و مقاومتش را در ویدئو زیر خواهید دید.

براساس ادعا مسئولان کورنینگ نسل جدید فشار حاصل از سقوط گوشی از ارتفاع حدود 1.5 متری (اندازه ارتفاع زمین تا شانه یک انسان) را تحمل میکند. در نسل گوریلا گلس 4 ارتفاع حدود 1 متری (ارتفاع کمر یک انسان بالغ ) را تحمل میکرد.

در این تست‌ها تنها به مقاومت در برابر سقوط اکتفا نشده و شما می‌توانید شکنجه‌ی گلکسی نوت ۷ در برابر دیگر عوامل خطرزا نظیر ابزار آلات تیز، اجسام سنگین و برخورد آب را هم مشاهده کنید تا ببینید که آیا این گوشی گران‌قیمت شیشه‌ای ۸۰۰ دلاری زیبا میتواند حوادث روزمره را تحمل کند و یا باید به فکر یک محصول جان سخت‌تر باشید؛ 
 

تست نوت ۷، گلکسی اس ۷ و آیفون ۶ اس در آب

نوت 7 با چکش و چاقو
 
تست سقوط گلکسی نوت ۷ با رزولوشن 4K

نظرات کاربران:


نظر شما در مورد این موضوع:

فیلدهای ستاره دار را وارد نمایید.ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
پربازدیدترین اخبار
Scroll