کمتر از 1 دقیقه پیش

کامیون 2400 اسب بخاری ولوو

کامیون 2400 اسب بخاری ولوو
کمپانی ولو کامین 2400 اسب بخاری خود را تولید کرد. این خودرو با نام شوالیه آهنی رونمایی شده است. هدف از تولید شوالیه آهنی رکورد شکنی در گینس است.  نام آهنی برای آن کمی گول زننده است زیرا بدنه کابین این خودرو تماما فایبرگلس است تا وزن کمتری داشته باشد. این خودرو یونیک با طراحی آینده نگرانه ای است. 
 
volvo knight iron


آنچه که می دانیم این است شوالیه آهنی براساس تولید کامیون های FH است. مهندسان تغییرات اساسی بر روی موتورهای توربو دیزل D13 برای تولید 2400 اسب بخار قدرت را داده اند. نکته جذاب دیگر 4425 نیوتون متر گشتاور آن است. لیست تغییرات شامل نصب 4 توربوشارژ و افزودن خنک کننده داخلی آبی است. قدرت این خودرو از طریق انتقال قدرت دو کلاچه اتوماتیک به چرخ ها منتقل می گردد.

در حالی که شکستن رکورد سرعت در خودروهای سنگین کامیون کمی شبیه شیرین کاری PR است، اما ولوو گفته برای تحقیق و توسعه آن به مشکلاتی برخورده بود. آن بالاخره شوالیه آهنی را با سرعتی اندازه خودروهای سواری اسپرت کرده است.

کلاس نیلسون مدیر عامل خودروهای ولوو گفت: "هدف ما تولید دیدگاه های جدید در مسائل طراحی و ساخت فنی است. تمرکز ما تولید انبوه بعضی از این کامیون ها است."
 
iron knight


کامیون جدید ولوو در چند روز آینده در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت و فیلم های رکورد شکنی های این خودرو در 24 آگوست در اینترنت قرار خواهد گرفت. 

در زیر ویدئو تیزر این خودرو را خواهید دید.
 
 

نظرات کاربران:


نظر شما در مورد این موضوع:

فیلدهای ستاره دار را وارد نمایید.ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
پربازدیدترین اخبار
Scroll