کمتر از 1 دقیقه پیش

کانسپت کادیلاک اسکالا

کانسپت کادیلاک اسکالا
کمپانی تولید خودروهای لوکس کادیلاک که دیگر توان مقابله با خودروهای آلمان را دارد اما هنوز یک پرچم دار عالی نیاز دارد. در چند سال گذشته کادیلاک در نمایشگاه Pebble Beach برای پیش نمایش خودروهای خود و کانسپت خودروهای خود از جمله Ciel و المیراژ کوپه استفاده کرده است. اکنون با یک خودروی دیگر برگشته است.
 
cadilac escala


در سال 2016 در نمایشگاه Pebble Beach کادیلاک گفته است که می خواهد یک مدل پرچم دار با مشخصات "بزرگتر، راحت تر و قوی تر" از خودروی اخیرا منتشر شده خود یعنی CT6 در میان سدان های لوکس کادیلاک خواهد بود. اما این خودرو کاملا در رده مشابه خودروی کلاس S مرسدس بنز و خودروهای لوکس آلمانی قرار نمیگیرد.
 
cadillac escala


کادیلاک می گوید اسکالا (Escala) زبان و خط مشی این کمپانی را برای طراحی و تولید خودروهای بعدی اش نشان می دهد. استایل کلی آن شبیه کادیلاک های قبلی با لبه های تیز است اما محدودیت های بیشتری دارد. از کروم کمتری استفاده شده، چراغ های جلو و چراغ های کله ماهی مانند به طور کاملا قابل توجهی باریک شده است.نسبت به خودرو CT6 حدود 6 اینچ عریض تر است و به 210 اینچ رسیده است.
 
cadillac escala 2016


یک موتور هشت سیلندر 4.2 اینچی توربو شارژ دوقلو دارد که قدرت را به چرخ های عقب انتقال میدهد. براساس گفته کادیلاک احتمالا این موتور در نسخه های بعدی خودروهای این برند نیز استفاده خواهد شد. هنوز چیزی راجع به اسب بخار اسکالا صحبتی به میان نیامده است. اسکلا از پلتفرم CT6 استفاده می کند. این پلتفرم ترکیبی از استیل با قدرت بالا و آلمینیوم برای کاهش وزن است.
 
کادیلاک اسکالا


طراحی داخلی براساس گفته کادیلاک دارای "شخصیت دوگانه ای" است. با تاکید بر تکنولوژی در جلو و آرامش در عقب خودرو برای تولید یک دنیای زیبا برای مسافران خواهد بود. راننده با استفاده از 3 نمایشگر OLED خمیده که برای تحکیم کارایی صفحه نمایش پشت کیلومتر شمار و صفحه نمایش مرکزی نیز در آن برای سرگرمی و کارهای دیگر است. برای تسهیل استفاده ار این نمایشگرها به حرکات بدن و صدا مجهز شده است.

نظرات کاربران:


نظر شما در مورد این موضوع:

فیلدهای ستاره دار را وارد نمایید.ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
پربازدیدترین اخبار
Scroll