کمتر از 1 دقیقه پیش

رونمایی استون مارتین ونکوئیش زاگاتو ولانته

رونمایی استون مارتین ونکوئیش زاگاتو ولانته

استون مارتین در ماه می عرضه شاید زیباترین ماشین سال خود را آغاز کرد. استون مارتین ونکوئیش زاگاتو (Vanquiesh Zagato) خودرویی دو درب ترکیب طراحی کلاسیک بریتانیا و طراحی ایتالیایی زاگاتو موجب چیزی راحت، خاطره انگیز و زیبایی غیرقابل انکار را دارد. 
vanquish zagato
سه ماه بعد در نمایشگاه Pebble Beach استون چیزی فراتر از ورژن قبلی خود را رونمایی میکند. ونکوئیش زاگاتو ولانته (Volante) همان چیزی است که دوست داریم یک خودروی کوپه داشته باشد، خودرویی بدون سقف که شاید ویژگی های خودروی دارای سقف را نداشته باشد اما جو داخل آن ارزش خاصی دارد. به علاوه آنکه صدای شیرین موتور این خودرو رانندگی را شیرین تر می کند.
vanquish zagato

مانند هم خانواده های خود ونکوئیش زاگاتو ولانته از پیشرانه 12 سیلندر 6.0 لیتری استفاده می کند. این خودرو 592 اسب بخار قدرت دارد و شتاب 0 تا 96 کیلومتر بر ساعت در 3.7 ثانیه است. 
aston martin vanquish

داخل این خودرو کاملا تمیز و ساده است. خارج این خودرو زیبایی و کارآیی را به رخ می کشد. بخش Q استون مارتین می تواند امکانات شخصی سازی بیشتری به این خودرو اضافه کند. اگر شما پول کافی داشته باشید نه تنها می توانید یکی از زیباترین خودروهای جهان را بخرید بلکه می توانید آنرا شخصی سازی سفارش دهید.
 
استون مارتین زاگاتو ولانته
 

نظرات کاربران:


نظر شما در مورد این موضوع:

فیلدهای ستاره دار را وارد نمایید.ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
پربازدیدترین اخبار
Scroll