کمتر از 1 دقیقه پیش

رستوران نمک شیراز

رستوران نمک شیراز
یکی از موارد مهم در جذب مشتری در رستوران ها امروزه فضای داخلی و طراحی دکوراسیون آن ها است. در کنار قیمت و کیفیت غذا طراحی داخلی هر رستورانی بر جذب مشتری تاثیر بسزایی دارد. در شهر شیراز استان فارس سازه ای از جنس نمک طراحی و ساخته شده است. 
رستوران نمک شیراز

این مدیر به دلیل نزدیکی رستورانش با دریاچه نمک تصمیم بر آن گرفت تا سازه ای از جنس نمک بسازد. در طراحی این سازه از نمک طعام گرفته تا سنگ نمک و لایه های فشرده نمکی استفاده شده است.
رستوران نمک

نکته جالب این سازه این است که نمک به خاطر خاصیت گندزدایی، هوای آلوده محیط اطراف این رستوران را با گازهایی که از خود به بیرون ساطع می کند می زداید. و در واقع می توان این رستوران را بهداشتی ترین محیط با ایده ای جذاب و البته کم هزینه دانست.
رستوران نمک شیراز

داخل این سازه با بکارگیری از طراحی سنتی و الهام گرفته از غارهای نمک ایران ساخته شده است. پله هایی پیچشی از جنس لایه های فشرده نمکی در راهرو خود نمایی میکند. تنها قسمتی که نمکی نمی باشد صندلی ها می باشد که جنس آلومینیومی دارند. سایر قسمت ها و میزها از جنس نمک و سنگ نمک هستند.
رستوران نمک

 قابل ذکر است که با کمک تکنولوژی های امروزی این رستوران به گونه ای ساخته شده که سازه بدون مشکل کار کند و مشتریان را به سمت خود بکشاند.
رستوران نمک شیراز

نظرات کاربران:


نظر شما در مورد این موضوع:

فیلدهای ستاره دار را وارد نمایید.ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
پربازدیدترین اخبار
Scroll