کمتر از 1 دقیقه پیش

جایزه مایکروسافت به کاربران مرورگر خود

جایزه مایکروسافت به کاربران مرورگر خود
هرچند رقبا در شروع کار خود جوایز بزرگی را در نظر گرفته اند، مایکروسافت در تلاش است برای بدست آوردن کاربران در مرورگر اج (Microsoft Edge) خود، که در سال گذشته با ویندوز 10 ارائه شد، جایزه بدهد. در آپدیت جوایز سایت بینگ به کاربران مرورگر خود جوایز بزرگی برای پر کردن خلا مرورگر خود دارد.

با تغییر نام جوایز بینگ به جوایز مایکروسافت، نه تنها به کاربران وفادار استفاده کننده از موتور جستجوی بینگ جایزه میدهد، بلکه به کاربرانی که از مایکروسافت اج استفاده می کنند نیز هدیه می دهد.

بر کسی پوشیده نیست که مرورگر گوگل جنگ مرورگرها را به نفع خود چند وقتی است رهبری می کند. گوگل کروم با سهم 58% از ماه جولای اول است. اینترنت اکسپلورر قدیمی مایکروسافت سهم 5.2% داشته و با آنکه نسخه جدید با نام مایکروسافت اج را ارائه کرده هنوز افزایش چشمگیری در چارت نداشته است. مایکروسافت امیدوار است بتواند با فشار جایزه بعضی کمپانی ها را در بخش اینترنت خود مجاب به استفاده از این مرورگر کند.

از طریق سیستم قبلی جوایز بینگ، کاربران می توانستند از اعتبار خود از کارت های هدیه آمازون، استارباک و ... یا تخفیف در مایکروسافت استور و سایر منافع دیگر، بهره برند. در سیستم جوایز مایکروسافت اعتبارها به امتیاز تبدیل می شود و در 10 ضرب خواهد شد. علاوه بر این سه کاربر جوایز بینگ را دریافت می کردند حال این سه نفر به دو نفر تقلیل یافته و براساس جدول جوایز، کاربران سطح دو بینگ می توانند از 10% تخفیف محصولات مایکروسافت، و دسترسی به آفرهای ویژه داشته باشند.

در سایت گفته شده: "کاربران جوایز فعلی بینگ رایگان به سطح 2 از 31 اکتبر 2016 ارتقا خواهند یافت و بعد از آن حفظ سطح 2 کاری آسان خواهد بود، کافیست 500 سکه هر ماه جمع کنید."

مایکروسافت همچنین حداقل سن را برای عضویت حذف کرده است. در گذشته افراد زیر 13 سال اجازه شرکت در جوایز نداشتند. در حالی که هنوز مایکروسافت در این طرح شرکت نکرده اما تا چند هفته آینده به ساکنان امریکا این خدمت رسانی را آغاز خواهد کرد.

نظرات کاربران:


نظر شما در مورد این موضوع:

فیلدهای ستاره دار را وارد نمایید.ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
پربازدیدترین اخبار
Scroll