کمتر از 1 دقیقه پیش

اطلاعات لو رفته از اپلیکیشن Google Allo

اطلاعات لو رفته از اپلیکیشن Google Allo
اپلیکیشن Google Allo جدیدترین نرم افزار ارسال پیام از کمپانی بزرگ Mountain View است که در کنفرانس Google I/O رونمایی شد. این اپلیکیشن با اپلیکیشن تماس تصویری Google Duo معرفی شد. هم اکنون گوگل Duo برای دانلود در دسترس عموم قرار گرفته است و رکورد بی نظیر  دانلود در طی 3 روز عرضه به جای گذاشته است. و هم اکنون جز برترین اپلیکیشن ها قرار گرفته است. برای مطالعه جزئیات رکورد شکنی این اپلیکیشن به اینجا مراجعه کنید: رکورد دانلود گوگل Duo در 3 روز

ارسال پیام صوتی به شما اجازه ارسال سریع متن صوتی به یک نفر را می دهد. درست مانند کاری که ویس میل انجام می دهد. ارتباط با سایرین در خاورمیانه بسیار محبوب است ولی در امریکا ترجیح به تایپ کردن در ازای تماس گرفتن را می دهند. واتس اپ نیز همین کار را میکند. دکمه را نگه میدارید و صدای خود را ضبط و برای فرد مورد نظر ارسال می کنید. اگر دست خود را از یک سمت به سمت دیگر بکشید تا کنسل شود.

رابط کاربری بسیار ساده است و با این کار به افرادی که آشنایی چندانی به اپلیکیشن ها ندارند کمک میکند سریع آنرا فرا گرفته و استفاده کنند. گفته می شود گوگل الو مدرن تر از واتس اپ و سایرین می باشد.

 گوگل Allo شروع به کار نکرده است. اما بر اساس شایعات این اپلیکیشن در پاییز امسال ارائه می گردد. و عده ای معتقدند این عدم اعلام زمان ارائه به دلیل آن است که قرار است دستیار گوگل باشد.
گوگل الو
 

نظرات کاربران:


نظر شما در مورد این موضوع:

فیلدهای ستاره دار را وارد نمایید.ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
پربازدیدترین اخبار
Scroll