کمتر از 1 دقیقه پیش

راه حل مشکل باتری سرفیس پرو 3

راه حل مشکل باتری سرفیس پرو 3
براساس گزارشات مشتریان مشکل باتری مایکروسافت سرفیس پرو 3 در شارژدهی آن ها را بسیار آزار می دهد. در همین راستا مایکروسافت گفته این مشکل مشکلی نرم افزاری است و به زودی با بروزرسانی نرم افزاری این مشکل را برطرف خواهیم کرد.

در مدتی که این محصول معرفی شده طرفداران زیادی را به خاطر ظرافت و قدرتش به خود جذب کرده اما عده زیادی نیز از مشکل شارژدهی شکایت دارند. مایکروسافت اعلام کرده وجود خبری از مشکل سخت افزاری نیست بلکه مشکل نرم افزاری خواهد بود و اعلام کرده در حال کار بر روی راه حل است و با بروزرسانی نرم افزاری این مشکل حل خواهد شد. مایکروسافت اعلام کرده در حال تست فایل لازم هستند تا در اختیار قرار گیرد. 
سرفیس پرو 3

مایکروسافت راه حل فعلی که پیشنهاد داده این است که اگر عجله ای دارند دستگاه را تعویض و ارتقا به نسخه جدیدتر است. این خبر نمی‌تواند برای دارندگان سرفیس پرو ۳ خوشایند باشد. چرا که آنها مجبور هستند برای دریافت مدل جدید که خیلی هم به آن نیازی ندارند، ۴۵۰ دلار یا بیشتر بپردازند.از طرف دیگر نیز آن هایی که عجله ای ندارند از بین رفتن باتری تا زمان انتشار بروزرسانی مورد نظر مایکروسافت است. حال باید منتظر ماند و دید چه خبر خواهد شد.

نظرات کاربران:


نظر شما در مورد این موضوع:

فیلدهای ستاره دار را وارد نمایید.ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
پربازدیدترین اخبار
Scroll