کمتر از 1 دقیقه پیش

تور دوبی

تور دوبی
هر ساله عده زیادی تور مسافرتی دبی را مقصد خود برای تعطیلات انتخاب می کنند. اقتصاد دوبی با نفت شروع به رشد کرد اما خیلی زود از طریق مناطق آزاد از جمله منطقه آزاد جبل علی درآمد زیادی از تور مسافرتی دوبی کشورهای مختلف به دست آورد. امروزه دبی به عنوان یک شهر جهانی و بازرگانی موفق و مهم جایگاه خاصی در منطقه پیدا کرده‌است.

در مناطق آزاد این کشور خدمات ویژه ای به سرمایه گذاران ارائه می شود از جمله اعطای اقامت، ترانزیت مسافر و کالا، صدور دوباره کالا و دیگر خدمات تجاری . دوبی با توجه جذب سرمایه گذاران و گردشگران زیاد توجه خاصی به ساخت و سازهای خود در زمینه های رفاهی، تفریحی و تجاری داشته است.

این کشور در اواخر دهه 2000 به مشکلات مالی زیادی برخورد کرد و این به خاطر بحران مالی جهانی بود که گریبان این کشور را نیز گرفته بود اما دبی خیلی خوب توانست آنرا مدیریت کرده بطوریکه در سال 2012 رده بیست و دوم در لیست شهرهای گرانقیمت جهان و همچنین لقب گران ترین شهر خاورمیانه را از آن خود کرد.
جمیرا ایلند

این شهر با توجه ویژه به امکانات تفریحی خود توانسته گردشگران خود را بسیار خوشحال و خرسند کند. 

پارک‌های آبی شهر دبی عبارت‌اند از:
وایلد وادی
لیجر لاند
آکواونچر
پارک آبی آتلانتیس

بازارهای این کشور عبارتند از:
بازار مرشد.
نایف.
بازار طلای دبی.
بازار تیس
سبخه
بازار جمیرا
تخته (الصنادق).
بازار الرأس.
بازار بندر طالب.
بازار بلوشستان.


اکثر توریست ها ترجیح می دهند در ماه های تابستان به دبی سفر نکنند زیرا گرمای هوا به آنها اجازه نمی دهد از گردش های خود لذت کافی ببرند. هوای دبی گاهی بسیار مرطوب و شرجی می شود؛ اما در هوای بسیار داغ، از میزان رطوبت کاسته شده و هوا خنک تر و قابل تحمل تر می شود. 

دبی در تابستان حدود 10 تا 11 ساعت هوای آفتابی و داغ دارد، توریست ها در اواخر روز به سیاحت می پردازند و به همین دلیل جاذبه ها تا نیمه های شب باز هستند. بهترین زمان برای سفر به دبی بین ماه های دسامبر و مارچ است که هوا دلپذیرتر است و عصرها هوای ملایم و خنکی دارد. 
دمای هوا دبی در ماه های مختلف سال

برای خرید تور دبی به لینک زیر مراجعه کنید: خرید تورمسافرتی دوبی

نظرات کاربران:


نظر شما در مورد این موضوع:

فیلدهای ستاره دار را وارد نمایید.ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
پربازدیدترین اخبار
Scroll