کمتر از 1 دقیقه پیش

دانلود لانچر Arrow

دانلود لانچر Arrow
لانچر مایکروسافت با نام Arrow که اخیرا برای اندروید ارائه شده است اکنون بروز رسانی جدید آن با امکانات جدید آماده دانلود شده است.  این لانچر به کاربران خود اجازه شخصی سازی صفحه اصلی گوشی را به شما می دهد.

در آپدیت جدید این لانچر ویژگی های جدیدی به آن اضافه شده کاربران می توانند آنرا از طریق گوگل پلی دریافت و استفاده کنند. در این لانچر شما قادر به شخصی سازی صفحه اصلی خود خواهید بود. در این آپدیت جدید کاربران دوباره می‌توانند با دو بار لمس صفحه، گوشی را قفل کنند.
live wallpaper

قابلیت همگام سازی (Sync) بین دستگاه های مختلف موبایل کامپیوتر افزوده شده است.  از طریق سربرگ People می‌توانید هرچه ساده‌تر با افراد مختلف تماس داشته باشید.

از دیگر ویژگی این لانچر پشتیبانی از تصاویر زمینه زنده (Live Walpaper) است. ویژگی جالب و مخفی این لانچر نگه داشتن طولانی انگشت بالای صفحه گوشی موجب ایجاد حاشیه نویسی یا اشتراک گذاشتن یک مطلب می شود.

ویژگی خیلی خوب این لانچر هماهنگ بودن این لانچر با widget های موجود در گوشی شماست. شما قادر به قرار دادن چند ویجت محبوب خود در 1 صفحه هستید. از لحاظ مصرف باتری نیز بسیار بهینه شده است.
arrow launcher

 امکان طبقه‌بندی اپلیکیشن‌ها بر اساس میزان استفاده در این نسخه وجود دارد. در این نسخه شاهد ادغام سرویس Wunderlist با Arrow هستیم که در جریان آن هرگز کاری را فراموش نخواهید کرد و حتما خرید مواد مورد نیاز منزل، قبل از بازگشت به خانه را به یاد خواهید داشت.


لینک دانلود این لانچر : DOWNLOAD

نظرات کاربران:


نظر شما در مورد این موضوع:

فیلدهای ستاره دار را وارد نمایید.ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
پربازدیدترین اخبار
Scroll