کمتر از 1 دقیقه پیش

سامسونگ دومین شرکت در زمینه تکنولوژی در امریکا

سامسونگ دومین شرکت در زمینه تکنولوژی در امریکا
کمپانی محصولات دیجیتال سامسونگ یکی از بزرگترین کمپانی های تکنولوژی در جهان است. سامسونگ محصولات با طیف بسیار گسترده ای از اسمارت فون تا چیپ های ساده را تولید می کند. اما بیشتر به خاطر اسمارت فون هایش معروفیت جهانی پیدا کرده است. در این میان گلکسی S و گلکسی نوت این برند شهرت بسیاری یافت.

این شرکت مورد اعتمادترین برند در هزاره جاری براساس نظرسنجی موسسه اعتبارسنجی در چند ماه گذشته انجام شده بود، تبدیل شد.  حالا سامسونگ به رده دوم جهانی صعود کرده است. براساس انستیتو اعتبارسنجی، این کمپانی مشهورترین شرکت در زمینه پژوهش است.

سامسونگ براساس اطلاعات همین موسسه توانست مقام دوم را رده دوم در فروش آنلاین را از آن خود کند. آمازون در رده اول در این زمینه است. در رده سوم اینتل و چهارم نیز شرکت VmWare است. توشیبا، اوراکل، اچ پی، آلفابت، مایکروسافت و آی بی ام جز ده سایت برتر در این لیست قرار دارند.

امسال سامسونگ نمرات خوبی در گلکسی S خود گرفت اما به نظر میرسد در S7 و S7 Edge نتایج موردنظرش را نگرفته و این موجب دوم شدن او در لیست شود. هرچند دوم نیز یک مقام بسیار عالی است اما برای این شرکت نزول به حساب می آید. 

نکته تعجب برانگیز و احتمالا نگران کننده عدم حضور شرکت اپل جز ده شرکت برتر این لیست است. و باید دید مسئولان این کمپانی چه اندیشه ای در سر دارند.

نظرات کاربران:


نظر شما در مورد این موضوع:

فیلدهای ستاره دار را وارد نمایید.ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
پربازدیدترین اخبار
Scroll