کمتر از 1 دقیقه پیش

اپل واچ 2 رونمایی شد

اپل واچ 2 رونمایی شد
اپل واچ اولین محصول رونمایی شده امشب مراسم کنفرانس رسمی اپل است که با ورودش قیمت محصول قبلی خود را از 369 دلار به 269 دلار کاهش داد و خودش جای ورژن قبلی این ساعت نشست.

ساعت هوشمند اپل که همکاری نایک ساخته شده و Apple Watch Nike+ نام دارد. شعار این محصول: "آیا امروز دویده ایم است."
این محصول مخصوص ورزشکاران به خصوص دوندگان است.Trevor Edwards مدیر نایک با حضورش روی صحنه می گوید که نایک همیشه خلاقیت های جدیدی را برای ورزشکاران به همراه آورده است و این همکاری جدید با اپل در ساعت های هوشمند یکی از این خلاقیت ها برای کمک به این ورزشکاران است.
apple nike +

کمپانی اپل با نایکی بیش از یک دهه است که با این شرکت تولیدکننده تجهیزات و پوشاک ورزشی در تعامل است و امروز مفتخر به معرفی Apple Watch Nike+ است.

این صفحه نمایش، روشن‌ترین نمایشگری است که اپل تا به امروز در تمام محصولات خود استفاده کرده است. نمایشگر این ساعت ۱۰۰۰ نیت روشنایی دارد. که باعث می‌شود به وضوح حتی زیر نور مستقیم آفتاب نیز تصویر آن دیده شود.
apple watch 2

Hannah Catmur سرپرست بخش طراحی Viewranger با حضورش در روی صحنه در مورد امکانات جدید این برنامه و هماهنگی اش با جی پی اس داخلی خبر داد.

همچنین نکته قابل توجه دیگر این محصول پردازنده‌ی دو هسته‌ای جدید اپل واچ،که موجب افزایش سرعت عملکرد ۵۰ درصدی نسبت به نسل قبلی خود و افزایش دوبرابری قدرت پردازش گرافیکی آن است.
cpu apple

علاوه بر اینکه می توانید از ساعت اپل واچ برای پیدا کردن کاراکتراهای این بازی استفاده کنید می توانید از آن برای مشاهده تعداد قدم هایی که زده اید و همچنین میزان کالری ای که سوزانده اید استفاده کنید.ساعتی که در ویدیو مشاهده می‌کنیم کاملا شبیه به نسل قبلی به نظر می‌رسد. می گویند این ساعت در استخر قابل استفاده است.اسپیکرهای جدید اپل واچ بهبود یافته و در آب کارایی خود را از دست نمیدهد .این ساعت در ظاهر بند آن دچار تغییر شده است.
waterproof

اتفاقی جالب دیگر این نسخه هم خوانی این محصول با بازی محبوب Pokemon Go است.او می گوید که واچ او اس ویژگی های زیادی در خود دارد و هر روز به تکامل نزدیک تر می شود در  حالی که توسعه دهندگان نیز به سختی روی آن کار می کنند.
اپل واچ و پوکمون گو


نظرات کاربران:


نظر شما در مورد این موضوع:

فیلدهای ستاره دار را وارد نمایید.ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
پربازدیدترین اخبار
Scroll