کمتر از 1 دقیقه پیش

زمان عرضه رنو ساندرو استپ وی

زمان عرضه رنو ساندرو استپ وی
ناصر آقا محمدی ، مدیر عامل پارس خودرو، از آغاز فروش رنو ساندرو استپ وی (Sandro Step-V) در ابتدای مهر ماه سال جاری خبر داد.

وی اظهار کرد: "رنو ساندرو استپ‌وی از هفته اول مهر ماه در دو مدل دنده دستی و اتوماتیک عرضه خواهد شد."

آقا محمدی درباره قیمت این مدل افزود قیمت مدل دستی این خودرو ۴۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و مدل اتوماتیک این خودرو نیز به قیمت ۵۲ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان عرضه خواهد شد.

در پاسخ به اینکه مذاکرات سایپا با رنو برای توسعه محصول در چه مرحله‌ای است، قائم مقام سایپا اظهار کرد: در حال تهیه برنامه بلند مدتی برای همکاری با گروه رنو - نیسان هستیم.

او در ادامه راجع به جایگزین خودروی پراید هم گفت :"جایگزین‌های مختلفی برای پراید وجود دارد که باید بررسی شود اما هنوز هیچ چیز قطعی و نهایی نشده است."

گفته می شود قرار است رنو کوئید جایگزین پراید شود.

به گزارش ایسنا، کوئید خودرویی با قیمت اقتصادی است که رنو هم‌اکنون در کشورهایی همچون برزیل و هند ‌آن‌را تولید می‌کند. قیمت این خودرو در برزیل ۶۰۰۰ یورو و در هند ۴۵۰۰ یورو است. شنیده می‌شود که دو شرکت ایران خودرو و سایپا هم‌زمان خواهان تولید این خودرو بوده و برای در اختیار گرفتن آن با یکدیگر در حال رقابت هستند و به نوعی یکی از شروط این دو شرکت برای آغاز دور جدید همکاری‌ها با رنو، در اختیار گرفتن تولید این خودرو است.

نظرات کاربران:


نظر شما در مورد این موضوع:

فیلدهای ستاره دار را وارد نمایید.ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
پربازدیدترین اخبار
Scroll